Struktura

Katedra Psychiatrii UJ CM
katedrapsychiatrii@cm-uj.krakow.pl
Kierownik Katedry: prof. dr hab. med. Dominika Dudek
Sekretariat:
tel. (12) 424 87 00 poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 7:30-15:30

 

Klinika Psychiatrii Dorosłych

Kierownik: prof. dr hab. med. Dominika Dudek
dominika.dudek@uj.edu.pl

Sekretariat: mgr  Marzena Szlachta  marzena.szlachta@uj.edu.pl   tel. i fax:  (12) 424 87 00 

 

Sprawy studenckie, dydaktyka tel. (12) 424 87 00  mgr  Marzena Szlachta marzena.szlachta@uj.edu.pl                                                                                                         

                                                                                                                                                  

Klinika Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży
Kierownik: dr hab. med. Maciej Pilecki
maciej.pilecki@uj.edu.pl
Sekretariat: mgr Sylwia Wyczółkowska
sylwiag@cm-uj.krakow.pl
tel. i fax:  (12) 424 87 40
link do strony: www.kpdim.cm-uj.krakow.pl  

 

Pracownia Psychologii i Psychoterapii Systemowej
Kierownik:  prof. dr hab. n. hum. Barbara Józefik
bjozefik@cm-uj.krakow.pl
Sekretariat: mgr Sylwia Wyczółkowska
sylwiag@cm-uj.krakow.pl
tel. (12) 424 87 40,  (12) 424 87 27

 

Zakład Terapii Rodzin i Psychosomatyki
Kierownik: dr hab. med. Mariusz Furgał
Sekretariat: mgr Izabela Janeczek-Siejka
izabela.janeczek@uj.edu.pl
tel. i fax: (12) 424 87 50, (12) 424 87 51
link do stronywww.ztrip.cm-uj.krakow.pl

 

Zakład Psychologii Lekarskiej          

Kierownik: dr hab. Barbara Bętkowska-Korpała

Sekretariat: mgr Magdalena Noga

m.noga@uj.edu.pl

 30-688 Kraków, ul. Jakubowskiego 2

 tel. i fax  do Zakładu (12) 400 12 45

 

Ośrodek Psychiatrii Środowiskowej i Badań nad Psychozami
31–115 Kraków, Plac Sikorskiego 2/8
Kierownik: Prof. dr hab. med. Andrzej Cechnicki
andrzej.cechnicki@uj.edu.pl
Sekretariat: mgr Joanna Palka
joanna.palka@uj.edu.pl
tel. (12) 422 50 67
Link do strony: www.zps-cmuj.pl  

 

Zakład Zaburzeń Afektywnych
Kierownik: dr hab. med. Marcin Siwek
marcin.siwek@uj.edu.pl
tel. (12) 424 87 58  

 

Pracownia Seksuologii
Kierownik: dr n. med. Bartosz Grabski
bartosz.grabski@uj.edu.pl
tel. (12) 424 87 37
link do strony: https://sexlab.wl.cm.uj.edu.pl