Struktura

          -czynne: wt, śr: godz. 7:00-12:30 oraz czw: 7:00-16:00

  • Sprawy studenckie, dydaktyka

    mgr Maria Pikul
    maria.pikul@uj.edu.pl
    tel. (12) 424 87 00, 608 32 58 57

          -czynne: pn, śr: godz. 9:00-15:00 oraz pt: 9:00-12:00

  

  • Klinika Psychiatrii Dorosłych

   Kierownik: prof. dr hab. med. Dominika Dudek
  dominika.dudek@uj.edu.pl

  tel. (12) 424 87 03

         Sekretariat: mgr Aleksandra Michalska
         aleksandra.michalska@uj.edu.pl
         tel. (12) 424 87 00  

 

 

  • Pracownia Psychologii i Psychoterapii Systemowej
    Kierownik:  prof. dr hab. n. hum. Barbara Józefik
    bjozefik@cm-uj.krakow.pl
    Sekretariat: mgr Sylwia Wyczółkowska
    sylwiag@cm-uj.krakow.pl
    tel. (12) 424 87 40,  (12) 424 87 27

 

 

  • Zakład Psychologii Lekarskiej

           30-688 Kraków, ul. Jakubowskiego 2

           tel. i fax  do Zakładu (12) 400 12 45

           Kierownik: dr hab. Barbara Bętkowska-Korpała

          Sekretariat: mgr Magdalena Noga

          m.noga@uj.edu.pl
          tel. (12) 400 12 36

 

 

  • Zakład Zaburzeń Afektywnych
    Kierownik: dr hab. med. Marcin Siwek
    marcin.siwek@uj.edu.pl
    tel. (12) 424 87 58  

 

 

Wielkość fontu
Kontrast