Struktura

          -czynne: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: 7:30-15:30

 

  • Sprawy studenckie, dydaktyka tel. (12) 424 87 00  

    mgr Maria Pikul maria.pikul@uj.edu.pl

    mgr  Marzena Szlachta marzena.szlachta@uj.edu.pl                                                                                                                                                                                                                                                            

            

  • Klinika Psychiatrii Dorosłych

   Kierownik: prof. dr hab. med. Dominika Dudek
  dominika.dudek@uj.edu.pl

 Sekretariat: mgr  Marzena Szlachta
 marzena.szlachta@uj.edu.pl
 tel. (12) 424 87 00  

 

 

  • Pracownia Psychologii i Psychoterapii Systemowej
    Kierownik:  prof. dr hab. n. hum. Barbara Józefik
    bjozefik@cm-uj.krakow.pl
    Sekretariat: mgr Sylwia Wyczółkowska
    sylwiag@cm-uj.krakow.pl
    tel. (12) 424 87 40,  (12) 424 87 27

 

 

  • Zakład Psychologii Lekarskiej

           30-688 Kraków, ul. Jakubowskiego 2

           tel. i fax  do Zakładu (12) 400 12 45

           Kierownik: dr hab. Barbara Bętkowska-Korpała

          Sekretariat: mgr Magdalena Noga

          m.noga@uj.edu.pl
          tel. (12) 400 12 36

 

 

  • Zakład Zaburzeń Afektywnych
    Kierownik: dr hab. med. Marcin Siwek
    marcin.siwek@uj.edu.pl
    tel. (12) 424 87 58